فروشگاه اینترنتی اپل آیدی Apple ID

فروش اپل آیدی فروش اکانت آیتونز

مزایای استفاده از اپل آیدی

■   مزایای استفاده از اپل آیدی

1- بک آپ از آیفون و آیپد و سیستم عامل Mac شما با داشتن یک اپل آیدی می توانید به صورت اتوماتیک از اطلاعات آیفون یا آیپد از جمله فهرست تماس ( Contact List ) ، عکس های دوربین ( Camera Roll ) ، اکانت ها و ایمیل ها ( Accounts ) ، تنظیمات و دیتای اپلیکیشن ( Document and Settings ) ، پیام های دریافتی، زنگ های تماس (Ringtones) ، شیوه مرتب‌سازی Home Screen و اپلیکیشن ها، پیغام گیر (Visual Voicemail)و ... در iCloud بک آپ بگیرید.

2 - دانلود اپلیکیشن از App Store مهمترین استفاده ای که از اپل آیدی ( Apple ID ) می شود برای استفاده در اپ استور ( App Store ) و مک استور ( Mac Store ) و دانلود اپلیکیشن های گوناگون در iDevice مثل آیفون ( iPhone ) و آیپد ( iPad ) و ... می باشد.

3- Sync شدن اپلیکیشن ها ، عکس و فیلم و موزیک ها اگر از چند دستگاه iDevice مانند ایفون و ایپد و یا حتی iMac استفاده می کنید با فعال کردن گزینه sync در Settings می توانید اپلیکیشن ، موزیک و فیلم و فهرست تماس را که در یک دستگاه دانلود یا ایجاد کرده اید در چند دستگاه دیگر هم داشته باشید که این امر مستلزم داشتن اپل آیدی می باشد.

4- استفاده از Find my iPhone فرض کنید آیفون خود را گم کرده اید یا آیفون شما دزدیده شده است. اگر اپلیکیشن Find my iPhone را از قبل فعال کرده باشید و با اپل آیدی خود Sign in کرده باشید در صورتی که آیفون گمشده شما اینترنت داشته باشد می توانید موقعیت دستگاه خود را پیدا کنید یا دستگاه خودرا قفل کنید و یا حتی صدای زنگ آن را در بیاورید. گزینه آخر بیشتر به درد افرادی می خورد که iDevice خود را در منزل گم کرده اند و بوسیله Find my iPhone و اپل آیدی خود دستگاه خود را پیدا کنید.

5-اکانت iCloud با داشتن یک اپل آیدی شما یک اکانت iCloud خواهید داشت که می توانید بسیاری از اطلاعات خود را با دستگاه های دیگر Sync کنید، همچنین به یک فضای ذخیره سازی اطلاعات5 گیگا بایتی دسترسی خواهید داشت که تمام اطلاعات خود را از جمله عکس ها، فیلم ها، فهرست تماس ها ..... ذخیره کنید.

6- استفاده از iMessage در صورت استفاده از اپل آیدی شما دسترسی به یکی از سرویس های اپل به نام iMessage خواهید داشت با استفاده از این سرویس می توانید با دوستانتان که روی دستگاه iDevice خود iMessage را فعال کرده اند ارتباط رایگان داشته باشید.

Google+FacebookTwitter