آموزش فارسی ردیابی گوشی آیفون - Find my iPhone

راهنمای اپل آیدی
آموزش ردیابی گوشی آیفون - Find my iPhone

iCloud امکانات بسیاری دارد یکی از امکانات بسیار خوب iCloud سرویس Finde my iPhone می باشد با استفاده از این سرویس اپل در آیفون می توانید گوشی گمشده یا سرقت شده خود را پیدا کنید.

البته توجه داشته باشید که قبل از استفاده از این سرویس حتماً باید اپل ایدی داشته باشید. اگر هنوز اپلایدی ندارید می توانید از فروشگاه فارس آیدی ( FarsId.ir ) اپل آیدی تهیه کنید.( خرید آنلاین اپل آیدی )


1- در مرحل اول شما باید Location Services آیفون را فعال کنید برای این کار به قسمت Setting سپس قسمت Privacy و در نهایت گزینه Loacation Services را on کنید.

2- در مرحله دوم باید به قسمت Celluar رفته و گزینه Celluar Data را فعال کنید توجه داشته باشید که سیم کارت شما باید روشن باشد.

3- به قسمت تنظیمات ( Setting ) رفته روی گزینه iCloud کلیک کنید در صورتیکه قبلاً اپل ایدی - Apple ID را وارد نکرده اید باید اپل آیدی خود را در iCloud وارد کنید در قسمت پایینی تنظیمات iCloud گزینه Find my Phone ( ردیابی آیفون ) را پیدا کنید و آنرا فعال بکنید.

توجه داشته باشید اگر بخواهید ذستکاه های مجهز به IOS و Mac os خود را روی نقشه پیدا کنید و به انها پیغام بفرستید یا دستگاه خود را قفل کنید یا اطلاعات آنرا پاک کنید باید نرم افزار Find My iPhone را که به صورت رایگان در فروشگاه اپل عرضه شد ه است را نصب کنید.

همچنین می توانید به سایت icloud.com مراجعه کنید با اپل ایدی - Apple ID در سایت iCloud لاگین کیند مطابق عکس زیر روی گزینه Find My iPhone کلیک کنید حال برای شما یک نقشه باز خواهد شد که مکان آیفون شما را در نقشه نمایش می دهد.

شما به غیر از پیدا کردن مکان گوشی آیفون امکان پاک کردن اطلاعات ، فرستادن پیغام ، مقدار شارژ باطری، Lock کردن آیفون خود را دارید.

Google+FacebookTwitter