فروشگاه اینترنتی اپل آیدی Apple ID

فروش اپل آیدی فروش اکانت آیتونز

راهـنـمـا

راهنمای اپل آیدی
آموزش تغییر پسورد و موارد امنیتی اپل آیدی

برای تغییر اطلاعات مربوط به اپل آیدی ابتدا وارد صفحه appleid.apple.com شده و روی گزینه مورد نظرتان کلیک کنید. در این آموزش بعضی از موارد مهم مربوط اطلاعات اپل ایدی را توضیح خواهیم داد.


صفحه مربوط به نام اپل آیدی

برای تغییر نام اپل آیدی روی منوی Name, ID and Email Addresses کلیک کنید. در این قسمت می توانید به راحتی نام اپل آیدی خود را که قبلاً به صورت پیش فرض تعیین شده عوض کنید.


تغییر پسورد و موارد امنیتی اپل آیدی

برای تغییر پسورد اپلایدی روی منوی Password and Security کلیک کنید در صفحه وارد شده 2 سوال امنیتی خواهید دید یرای تغییر پسورد و موارد امنیتی اپل ایدی ابتدا باید این 2 سوال را که جواب آنها قبلاً مشخص و به شما اعلام شده پاسخ دهید.


two step verification یا تائید دو مرحله ای اپل آیدی

این گزینه برای کشور ما غیر فعال می باشد. برای فعال کردن این گزینه باید شماره موبایل خود را وارد کنید سپس پس از هر بار لاگین کردن با اپل آیدی برای شما کد امنیتی اس ام اس خواهد شد. که باید این کد را در مرحله بعد وارد کنید.


Choose a new password انتخاب پسورد جدید

روی Cahane password کلیک کرده و پسورد جدید اپل آید را وارد می کنید.


Security question سوال امنیتی

در این قسمت به راحتی می توانید سوال و جواب را تغییر بدهید. نکته خیلی مهم در این قسمت اینست که سوال و جواب را حتماً بخاطر داشته باشید چون در صورت فراموش کردن این قسمت، دیگر امکان تغییر پسورد و موارد امنیتی اپل آیدی وجود ندارد.


Rescue Email ایمیل نجات

یک ایمیل جهت بازیابی اطلاعات اپل آیدی در این قسمت اضافه کنید. اگر از Farsid.ir اپل آیدی تهیه کرده اید ایمیل این قسمت توسط خودتان باید اضافه گردد.


Select your birth date انتخاب تاریخ تولد

.در این قسمت تاریخ تولد خود را انتخاب کنیدGoogle+FacebookTwitter